Search

English

حضور مجازی توانا در نمایشگاه کتاب

شاید بیراه نباشد که بگوییم نمایشگاه کتاب برای اهل کتاب و نوشتار مانند یک جشن و عید است. این روزها کتابخوانان ایرانی احتمالا شادتر از روزهای دیگر هستند. نمایشگاه کتاب و روزهایی که بوی کلمه در فضا می‌پیچد. اما می‌دانیم مشکلاتی هم هستند که صنعت نشر در ایران و بیش‌تر، کتاب‌خوان‌های ایرانی را آزار می‌دهد. جدای از گرانی کاغذ و کتاب، سانسور معضل بزرگی ست که روح و روان فرهنگ را در ایران خراشیده است.
آموزشکده توانا می‌خواهد در حد و سهم خود این معضل را تا حدی برای شما جبران کند. با یک ایده شاید بکر؛ غرفه مجازی توانا! بله. شما وقتی از نمایشگاه کتاب به خانه برگشتید، می‌توانید پشت کامپیوترتان بنشنید یا تبلت و گوشی تلفن‌تان را دست بگیرید و روی مبل لم دهید و با چند کلیک به غرفه مجازی توانا هم سر بزنید و به رایگان، ده‌ها کتاب تولیدی این موسسه – تالیف‌شده یا ترجمه‌شده – را دانلود کنید و بخوانید. دین، سیاست، تاریخ، فلسفه، تکنولوژی و … همه و همه حوزه‌هایی هستند که در سالیان اخیر دستمایه آموزشکده توانا برای تولید و انتشار کتاب‌هایی با محتوای درجه یک بوده‌اند. نویسندگان، متفکران و روزنامه‌نگاران مشهور ایرانی نویسندگان و مترجمان ما هستند. پس از این جشن مجازی، بی‌بهره نمانید!
برای دیدن و دانلود کتاب‌ها این‌جا کلیک کنید؛ در بخش «کتاب» می‌توانید دسته‌بندی موضوعی کتاب‌های توانا را ببینید و بر اساس علاقه‌تان به سراغ کتاب‌ها بروید. در بخش «کتاب صوتی» هم می‌توانید نسخه شنیداری کتاب‌های توانا را به صورت MP3 یا MP4 دانلود کنید و بشنوید. برای آشنایی با کتاب‌های توانا هم کافی است به بخش «معرفی کتاب» بروید. در نظر داشته باشید که با توجه به روند انتشار کتاب‌های آموزشکده توانا این بخش‌ها همواره به‌روز می‌شوند.

تلاش ما بر این است که کتاب‌ها را با بهترین کیفیت محتوایی – نگارشی – شنیداری برای شما آماده کنیم. احتمالا طراحی عالی جلد کتاب‌ها نیز چشم شما را خواهد گرفت! ضمنا هر جا به مشکل برخوردید، کافی ست یک بار صفحه را از نو بارگذاری کنید.

همزمان با روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب در تهران، بسیاری از کتاب‌های آموزشکده توانا را به اختصار در شبکه‌های اجتماعی خود معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید و در این جشن مجازی تنهایمان نگذارید. آزادی در اندیشه حق شماست و ما می‌خواهیم در استیفای این حق در حد توان‌مان کمک حال شما باشیم. با توانا آن سوی دیوارها را ببینیم!

انتشارات بیشتر ...