Search

English

لغت‌نامه کدخدا، ۲۸: توییتر و راسپوتین و قمه و عروسی و آبگرفتگی

توییتر چیست؟ توییتر یکی از عوامل جاسوسی دشمن است که در آن، عربستان با استفاده از کارمندان توییتر جاسوسی کرده و اطلاعات را منتقل می‌کند. نوعی گیرند، فرستنده، رادار که در آن عوامل مزدور دشمن مثل ترامپ و ملکه انگلیس و عوامل داخلی آن‌ها مثل سیدولگرد حسینی و آیت‌الله تناسلی و غیره خواسته‌های خود را برای شبکه زیستجاسوسمحیطی دشمن به صورت رمز 140 حرفی یا 280 حرفی نوشته و بعد از آن رمزها نقشه عملیاتی دشمن کشف و آشکار شده و ضربات مهلکی به بیضه اسلام وارد می‌شود. در برخی از عوامل توییتر فساد چنان رخنه کرده که خانه‌های تیمی به صورت دایرکت فعال بوده و اشخاص مختلف جنگ روانی و زمینی و هوایی و دریایی را از آن سازمان می‌دهند. رئیس توییتر شخصی به نام جک دارسی، نوه همان ویلیام ناکس دارسی، است که به طور کلی در خانواده آن‌ها همه با نان حرام بزرگ شده‌اند و از طریق توییتر وهابیت، بهائیت، فراماسونری، کفش‌های سم‌دار مدل لیدی گاگا، باسن خواهر کیم کارداشیان، هروئین، کوکائین و شیشه در کشورهای مختلف ترویج می‌شود. برخی از مسلمانان آگاه مانند علیز در توییتر موفق شده‌اند جبهه مقاومت را تشکیل دهند و عملیات دشمن را کنترل کنند. نادر فتوره‌چی یکی از کارشناسان اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، بیمه و بانکداری، فیلم و سریال، چپ و دموکراسی، بین‌المللی و چیزهای دیگر جزء این پلتفرم به حساب آمده و کلا اهمیت زیادی داشته و همیشه اشخاصی بوده‌اند که در تاریخ اثر زیادی داشته‌اند از جمله راسپوتین که باید بدانی کیست و از کجا آمده است؟

راسپوتین چه باشد؟ راسپوتین یکی از علمای اسلام بود که با طی طریق به پطرزبورغ رفته و در آن‌جا اعمال خارق‌العاده انجام می‌داد. پدر جد ولادیمیر پوتین. راسپوتین یا رازپوتین جزء علمایی بود که همیشه آماده پیوستن به لشگر امام زمان بود و به همین دلیل جز در هنگام نماز پوتین خودش را در نمی‌آورد و پوتین‌های او همیشه جفت می‌شدند، و چون پوتینش جفت می‌شد به او رازپوتین یا راسپوتین می‌گفتند. او مثل اغلب علمای اسلام از نظر قوه باه بسیار قوی بوده و نصف خاندان رومانوف فرزندان او بودند و این هم یک راز او بود. وی به دلیل برخی بی‌توجهی‌ها به علمای قم مهدورالدم شناخته شد و با قمه سرش را از تن جدا کرده و به کربلا بردند و تا به آن‌جا رسید هنوز حرف می‌زد. ولادیمیر پوتین عموزاده نبیره وی است. پس اکنون باید بدانی قمه چیست و برای چی با قمه؟

قمه چه باشد؟ قمه یکی از وسایل ترویج اندیشه‌های متعالی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است. شیئی آهنی، برنده و نوک‌تیز بلندتر از چاقو و دشنه و کوتاه‌تر از شمشیر. از آن جهت اثبات هویت و غیرت انقلابی و دفاع از ناموس یا «هر چی تو جیبت داری زود باش بده، وگرنه دو شقه‌ات می‌کنم» استفاده می‌کنند. در شرایط عزا و عروسی از آن استفاده می‌شود. پس اکنون بدان که عروسی چیست و قمه را بدان به چه کار است؟

عروسی چه باشد؟ عروسی جشنی باشد که هر گاه دختری با پسری عقد ازدواج کرده بخواهند ولیمه بدهند و خبرش را به خانواده بگویند برگزار می‌کنند و هر عروسی رسومی دارد؛ یک: فیلمبرداری. اصولا بسیاری از عروسی‌ها برای این برگزار می‌شود که از آن فیلمبرداری شود و بعد همه مردان و زنانی که خودشان توی فیلم بودند هی آن را تماشا می‌کنند، و بانوان تا تصویرشان را می‌بینند می‌گویند وای چقدر چاق افتادم، از فردا رژیم پنج به دو رو شروع می‌کنم. رسوم دیگر: خوردن شراب یا شربت از لای دست همدیگر (هوق) و گذاشتن انگشت توی عسل به دهن زن و شوهر (هوق هوق) و رقص کردی بدون رعایت اصول، عکاسی با نگاه خیره عروس و داماد به همدیگر، رقص لزگی نوه برجیس خانوم، شام‌خوردن با اعمال شاقه. در برخی از استان‌های کشور پس از اطلاع از «سرخی من از تو، زردی تو از من» و کشتن گربه در حجله و اطلاع از ماجراهای مذکور، به خیابان رفته و تیر هوایی در می‌کنند و همین چند روز قبل در اثر درگیری در نهاوند، هشت نفر کشته و مجروح شدند، میزان تلفات کمابیش با حمله به مسجد نیوزلند برابر بود و اکنون که به نیوزلند رسیدیم بدان شهری است در کناره آب و گاهی به آبگرفتگی دچار می‌گردد، پس بدان آبگرفتگی چه باشد.

آبگرفتگی چه باشد؟ آبگرفتگی آن باشد که آب در جایی جمع گشته و چون هیچ کس قبلا به آن فکر نکرده، راهی برای رفتن نداشته باشد، و چون آب گرفته شود سیل جاری گشته و مردم کشته و مجروح شوند. در ایران چون همه به فکر برق گرفتگی هستند کسی به فکر آبگرفتگی نیست، چون باید بگذاریم پیش بیاید و بعد خودمان یک کاریش می‌کنیم. در سیل ۱۳۹۷ تقریبا صدها نقطه از کشور، که هر نقطه‌ای به اندازه یک شهر بود، دچار آبگرفتگی شد از جمله بندر گمیشان. پس بدان ایدک الله فی الدارین که بندر گمیشان چه باشد و در کدام قاره قرار داشته و دقیقا کجاست؟

 

کدخدای علی‌آباد

انتشارات بیشتر ...