Search

English

لغت‌نامه کدخدا، ۱۰: حق و اقلیت و قرائتی و بیت رهبری

حق چیست؟ حق یعنی من و حرف‌هایی که می‌زنم، و کارهایی که می‌کنم و چیزهایی که دارم و خانواده من، جز آن‌ها که با من خوب نیستند و باطل هستند. البته حق به اشکال مختلفی ظهور و بروز می‌کند. از جمله: تانک، شمشیر، چماق، عمامه، طلا، مشت، چاقوی ضامن‌دار دسته صدفی کار زنجان، چادر، ریش، دسته بیل، پسرعموی من و مواردی از این دست. این‌که می‌گویند حق دادنی نیست گرفتنی است، کاملا درست است؛ چون من به عنوان مظهر حق مال خودم است و اختیارش را دارم و هرگز آن را به هیچ کس نمی‌دهم. زورتان می‌رسد بگیرید. حقوق بشر: مجموعه کارهایی که غربی‌های خائن انتظار دارند شرقی‌های عزیز بکنند که عمرا نمی‌کنند. به طور کلی حقوق بشر سی ماده است که روی سه صفحه نوشته شده و راحت می‌شود آن را پاره کرد. حق اقلیت: اقلیت‌ها اعم از هر نوع آن، قومی، زبانی، دینی، جنسی همه حقوق برابری با اکثریت دارند. (نقل از مجموعه داستان‌های تخیلی و سرگرم‌کننده.) و حال که به این‌جا رسیدیم باید بدانیم اقلیت چیست و چه فرقی با اکثریت دارد؟

اقلیت چیست؟ اقلیت جمعیتی هستند که قدرت ندارند، برخلاف گفته بسیاری از دانشمندان که خبر مرگشان زیاد حرف می‌زنند، اقلیت به تعداد و کمیت بستگی ندارد؛ مثلا در ایران مردمی که اعتقادات دینی ندارند، بیش از هفتاد درصد جمعیت هستند، ولی اقلیت محسوب می‌شوند و طرفداران رهبر ده دوازده درصد طرفدار دارند، ولی اکثریت محسوب می‌شوند. روش محاسبه اکثریت و اقلیت: تلویزیون (رسانه ملی) را روشن می‌کنیم، تعداد مردان ریشو که نشان داده می‌شوند هفتاد درصد و مردان ریش اصلاح‌کرده سی درصد است، پس نتیجه می‌گیریم که ریشوها در ایران هفتاد درصد هستند. یا از همین طریق می‌فهمیم که چون زنان چادری در تلویزیون 85 درصد هستند، پس اکثریت زنان کشور چادری هستند. حتی اگر در واقعیت تعداد زنان چادری 22 درصد باشد باز هم اکثریت هستند. چطور می‌توانیم جمعیت بلوچ‌های کشور را کلا از ایران حذف کنیم؟ خیلی راحت، تصویر آن‌ها را از تلویزیون نشان نمی‌دهیم. و به جای آن‌ها دائما حاج‌آقا قرائتی را نشان می‌دهیم و اکنون که به این‌جا رسیدیم باید بدانیم قرائتی چیست و اصلا چطوری شد؟

قرائتی چیست؟ حجت‌الاسلام محسن قرائتی یک شومن تلویزیون است که به مدت چهل سال تلاش کرد تلویزیون را به منبر تبدیل کند، ولی در پایان خودش از آخوند به شومن تبدیل شد. وی چهل سال است کوشش می‌کند قرآنی را که 23 سال طول کشید تا نازل شد توی کله مردم ایران فرو کند، اما بعد از چهل سال با تلاش برادر طوسی قرآن به شکل دیگری به درون جان کودکان مملکت فرو رفت. قرآن سر نیزه کردن یعنی چه؟ یعنی همین کاری که برادر طوسی کرد، منتهی نیزه ایشان کمی فرق داشت. چرا طوسی مجازات نشد؟ چون بیت رهبری از او حمایت می‌کند. و اکنون که به این‌جا رسیدیم لازم است بدانیم بیت رهبری چیست و واسه چی این‌طور شد؟

بیت رهبری چیست؟ بیت رهبری محلی است که در آن رهبر جمهوری اسلامی اقامت و زندگی می‌کند و تمام کوشش خودش را به کار می‌برد تا جلوی زندگی مردم را بگیرد، محل ایجاد ناامنی علیه کشور، محل ایجاد بحران اقتصادی علیه دولت، محل تصمیم‌گیری و کوشش همه‌جانبه برای نابودی ادبیات و هنر ایران و زبان فارسی، محل ایجاد بحران برای خاورمیانه و آفریقا و بقیه جهان. محلی که در آن تعدادی مش قاسم و سانچوبانزا تعدادی دایی جان ناپلئون و دن کیشوت را تحریک می‌کنند تا با دسته بیل و بیانیه به آسیاب‌های بادی جهان که در حال توطئه علیه اسلام هستند حمله کرده و روزی پانزده دفعه استکبار جهانی را در باسن خر فرو نمایند. یک مرکز نظامی-ادبی که هر وقت کشور در معرض جنگ باشد، شب شعر برگزار می‌کند و هر وقت ادبیات کشور در حال اعتلا باشد، وضعیت جنگی اعلام می‌کند. مهم‌ترین محل اجتماعی مشنگ‌های خاورمیانه- واحد شیعه. مرکز جهان از نظر رهبری. (لطفا به روانپزشک مراجعه شود.) به این محل روحانیون از جمله امام جمعه اهواز مراجعه می‌کنند. و اکنون که بدین‌جا رسیدی باید بدانی روحانی چیست و چه فرقی با امام جمعه اهواز دارد؟

 

کدخدای علی‌آباد سفلی و حومه

انتشارات بیشتر ...